אודותינו
ציוד
מבצעים
ציוד אפיה מיד שניה
ספקים
מחלקת השירות
תערוכות אפיה בעולם
קישורים
רשימת תפוצה
צור קשר


אודותינו>כתבו עלינו>
מערכת המזון הטרי

מערכת המזון הטרי  
 

חברת מיווה הגרמנית שהנה מהמובילות בעולם בייצור תנורי אפיה איכותיים פיתחה תנור חדשני לנקודות קצה בענף המזון והאפייה.

תנור ה- Miwe Cube-The fresh food system מאפשרתנור לראשונה להזמין תנור בשיטת בניית לגו. כלומר הלקוח יכול לבחור מודלים שונים של התנור כראות עיניו כאשר המודלים בכל האפשרויות תואמים האחד לשני ומרכיבים תנור משולב המותאם לצרכי העסק.

לדוגמה מסעדה שאופה פיצות וג'בטה ובנוסף עוגות שונות תוכל להזמין שילוב של תנור עם משטח אבן ומעליו יחידת אפיה מדגם קונווקטומט.

מזנון דרכים שאופה הרבה באגטים ודברי מאפה ומעט מוצרים הדורשים אפיה בתנור סטאטי תוכל לתכנן לעצמה תנור עם 2 יחידות קונווקטומט ויחידה אחת של  תנור סטאטי.

כמובן שניתן גם להזמין 2 יחידות אפיה למטרת חלבי ופרווה.

הייחודיות הנה בסוגים שונים של תנורי אפיה הבנויים כפלטפורמה אחת.

המודלים שפותחו בשלב זה במערכת ה-Cube  הנם. בסיס עם גלגלים, תא תחתון לאכסון ו/או יחידת תפיחה משוכללת, מדפי אמצע עם שלבים שונים לאכסון, מגירות אביזרים, תנור סטאטי עם משטח אבן, תנור קונווקטומט ל-3 תבניות, מנדף עם מפוח וקונדנסור למקומות שלא ניתן להתקין בהם ארובה.תנור תפיחה

כל המודלים נבנו בטכנולוגיית האפייה הייחודית של חברת מיווה וכוללים לוח פיקוד מתוחכם עם 30 תכניות המאפשר שליטה על תכניות האפייה בשלבים שונים, נעילה חשמלית של הדלת לביטחון בזמן תהליך האפייה. כמו כן  דלת תנור הניתנת לשינוי לפתיחה ימנית או שמאלית ועוד.

יוסי גוטליב, מנכ"ל חברת י. גוטליב, המייצגת בלעדית את חברת מיווה בישראל מוסר שיהיה ניתן להזמין את תנורי ה-Cube לאספקה בישראל החל מחודש יוני 2007.

  

י. גוטליב משווקת את כל הציוד למאפיות וקונדיטוריות. התע"ש 24/45 כפר סבא טל:- 09-7667866  פקס: - 09-7667877